Художня студія Art Faces

Інтер'єрний живопис

Програма курсу:

На першому занятті Ви дізнаєтеся, що таке інтер’єрний живопис, що можна туди віднести і де шукати натхнення для картин. Ознайомтеся з технікою інтуїтивного живопису – Fluid Art. Створіть першу картину розміром 40х40 см. Обговоримо як підібрати гаму кольорів, яка буде відповідати інтер’єру і доповнювати його.

На другому занятті Ви познайомитеся з однією з найтрендовіших технік сучасних картин — Alcohol Inks (спиртові чорнила). Створіть картину спиртовим чорнилом розміром 50х70 см. Обговоримо особливості матеріалів для даної техніки.

Переходимо до складніших технік. На цьому занятті ми познайомимося з таким матеріалом як епоксидна смола. Кожен учасник зробить роботу у формі кола (діаметр 30 см) або жеоду (імітація каменю в розрізі, 30х40 см).

На фінальному занятті Ви познайомитеся з таким матеріалом як текстурна паста. Малюємо кожен свою абстракцію акриловими фарбами із застосуванням мастихіну та текстурної пасти для створення об’ємного рельєфу нашій картині. Малюватимемо на полотні розміром 50х60 см.

За підсумками проходження курсу малювання у Вас буде міні-портфоліо з 4-х картин в різних техніках інтер’єрного живопису. Набуті навички допоможуть Вам створювати абстрактні картини з огляду на особливості інтер’єру.

development-02
Курс навчання для новачків
help-02
Викладач завжди допоможе
coffee-cup-02
Комфортна творча атмосфера
map-with-position-marker-02
Зручне розташування
pencil-case-02
Все необхідне включено у вартість
paint-palette-02
Якісні художні матеріали

Курс навчання складається із 4-х занять, які проводяться по понеділках. Оскільки кожне заняття проходить в різних техніках малювання, час малювання може відрізнятися, в середньому це дві години. Старт курсу відбудеться -.

Запис на курс
Початок занять:
-
Графік занять:

Пн
19:00 — 21:00

Вартість курсу:

(всі матеріали на заняттях включені у вартість курсу)

3100 грн.

[contact-form-7 404 "Not Found"]