Художня студія Art Faces

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат на участь у майстер класі — це чудовий спосіб порадувати близьку людину. Майстер класи – це групові творчі заходи, для участі в яких не потрібно володіти, навіть, базовими навиками малювання. Сертифікат дозволяє записатися на майстер-клас протягом тривалого терміну. Одержувач має можливість підібрати відповідну дату МК.

На фото паперовий варіант подарункового сертифікату. 

Мені подарували сертифікат

На подарунковому сертифікаті вказано назву майстер класу, в якому Ви можете взяти участь. Найближчий розклад можна переглянути на сторінці «Майстер класи». Вам необхідно заповнити форму для запису на майстер-клас, після чого з Вами зв’яжеться менеджер для підтвердження реєстрації на МК.

Хочу придбати подарунковий сертифікат

 Вам необхідно заповнити форму для придбання подарункового сертифікату та обрати майстер-клас. Вартість сертифіката дорівнює вартості обраного майстер класу. Зі списком актуальних МК можна ознайомитися на сторінці «Майстер класи». Сертифікат можна оформити у вигляді листівки (в конверті). Також є можливість придбати сертифікат в електронному вигляді. Сертифікат виписується на ім’я одержувача із зазначенням назви майстер класу та терміну дії.

Подарунковий сертифікат не підлягає обміну на кошти. Термін дії вказано на сертифікаті. Після підтвердження реєстрації на майстер клас допускається одне перенесення запису на наступну дату, але якщо прохання про перенесення дати надійшло не менше, ніж за 48 годин до початку групового заняття. Сертифікат анулюється у день проведення майстер-класу.