Художня студія Art Faces

Інтуїтивний живопис чорнилом

Якщо Вам подобається абстрактний живопис — картини, виконані в техніки спиртових чорнил, також припадуть до душі.

Алкогольні чорнила (їх ще називають спиртові чорнила) – новий матеріал для творчості. Чорнило можна змішувати, використовуючи розріджувач та спеціальний папір, і в результаті  отримати яскраву абстрактну картину.

Техніка малювання спиртовими чорнилами це новий напрямок живопису. І щоб його освоїти, Вам не потрібно вміти малювати! Просто виберіть колір чорнила під настрій або під інтерьер і творіть. Комбінації різних кольорів та відтінків, плавні переходи та тонкі контури надають легкості картині. Такі абстракції відмінно впишуться в сучасний інтер’єр, а різноманітність кольору чорнила дозволяє ідеально підібрати відповідний колір. Важливою особливістю картин у техніці спиртових чорнил є їх унікальність. Саме так, повторити малюнок просто неможливо.

Приклади інтер’єрів з картинами в техніці спиртових чорнил.

Нову техніку абстрактного живопису вже можна опанувати в студії малювання Art Faces. На нашому майстер-класі Ви навчитеся створювати красиві абстракції в техніці спиртових чорнил. Ми навчимо основним прийомам техніки, підбирати колір та стилістичне рішення композиції, створювати гарні та глибокі колірні переходи.

В результаті майстер класу Ви створите красиве абстрактне зображення в техніці спиртових чорнил (алкогольні чорнила) і отримаєте готову картину.

Майстер-клас проводить:

Катя

Найближчий майстер-клас:

  • 19 травня
  • 13:30

Розмір картини (см):

  • 50 х 70 або 100 х 70

Тривалість заняття:

  • 2 години

Вартість:

від 0 грн.
На цьому майстер-класі Ви можете обрати один з двох форматів готової картини: 50 х 70 або 100 х 70 см.

Запис на майстер-клас

Напишіть своє Ім'я:
та номер телефону, на якому встановлено месенжер Viber/Telegram: